Danışma Hattımız
0212 352 09 42
Kadın Cinselliği
-Orgazm Olamama
-Cinsel Soğukluk
-Cinsel İlişkiye Girememe
Erkek Cinselliği
-Cinsel Soğukluk
-Erken Boşalma
-Sertleşme Sorunları
Acil Durum Hattı

 

.: Haberler :.

Yetenekli İşsizler Klubümüz açılmıştır...

Bu klubü, tüm işsizler ücretsiz olarak arayabilirler. Klub hem telefonla hem yüzyüze Psikolojik destek ve güçlendirme seminerleri düzenlemektedir. Bu seminerlere katılan kişiler aynı zamanda Psikolojik destek ve yardım, güçbirliği gruplarına da ücretsiz olarak katılacaklardır. Kişiler bu konularla ilgili olarak 7 gün, 24 saat merkezimizi arayabilirler.
Sadece, işsiz kalan kişiler değil, bu kişilerin zor duruma düşmüş olan eşleri, çocukları ve aileleri de Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi'ni arayabilirler. Merkeze direk gelebilir, merkezden hem kendilerine hem de eşlerine ve çocuklarına destek alabilirler.
Merkez ayrıca, aile bilgilendirme ve destekleme grup terapi seansları da düzenlemektedir.
amaç işsiz kaldığı için kendini haksızlığa uğramış olarak düşünen, içine ve evine kapanan değerli kişileri yeniden topluma kazandırmaktır. Depresyona girmiş, girmekte olan ve girecek kişileri yeniden sağlıklarına kavuşturmak da merkezin üstlendiği görevler içindedir. Bu bir halk hizmeti olarak düşünülmelidir.
Danışman Psikolojik Hizmetler psikologları gerekiyorsa bu işsizlerin evlerine kadar gitmekte ve bu yardımı evde verebilmektedirler.

Haber anasayfaEĞİTİM PROGRAMLARI

CİNSELLİK EĞİTİMLERİMİZ

Cinsellik
Cinsel sorunlar
İlişkiye girememe (vajinusmus)
Kadında orgazm olamama
Erkekte orgazm olamama
Cinsel fanteziler
Cinsellikten korkma
Cinsellik hayatımızda
Cinsel rüyalarımız

 
Sitedeki tüm yazılar Uzman Psikolog Alanur Özalp'e aittir. Tüm hakları saklıdır. İzin almadan kullanılamaz.